Aktualności

Ogólnopolski Turniej Badmintona w Zielonej

W niedzielę 23.11.2014 w Wesołej na osiedlu Zielona w sali sportowej Zespołu Szkół Nr 94 odbył się Ogólnopolski Turniej Badmintona o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła m. st. Warszawa. W turnieju, którego organizatorem był nasz klub, wzięło udział 30 badmintonistów w wieku 14 lat i młodszych. Po wielu godzinach, późnym popołudniem wyłoniono medalistów. Ceremonii dekoracji najlepszych zawodników dokonywali: p. Krzysztof Kasprzak Burmistrz Dzielnicy Wesoła m. st. Warszawa i p. Katarzyna Paroń-Bryła Dyrektor Zespołu Szkół nr. 94 w Wesołej w towarzystwie p. Anny Janeckiej Prezesa UKS Dwójka i p. Janusza Żmijewskiego  Dyrektora Turnieju. Największą ilość medali zdobyli badmintoniści z dwóch klubów: SLKSTramp Orneta, UKS Junior Wrzosowa. Nasi zawodnicy choć uplasowali się poza podium, to zdobyli cenne doświadczenia.