Aktualności

III Ogólnopolski Turniej Młodzika w Badmintonie o Puchar Burmistrza Wesołej m. st. Warszawy

8 października 2016 r. w Wesołej – Zielonej w sali sportowej Zespołu Szkół Nr 94 odbył się po raz trzeci turniej badmintonowy o zasięgu ogólnopolskim zorganizowany przez UKS „Dwójka” Wesoła. W turnieju wzięli udział zawodnicy z 12 klubów, w tym 7 warszawskich: AZS KU UW, AZS WAT, AZS UW, MUKS Victor, UKS Dwójka, UKSB Milenium, UTS Akro-Bad. Oprócz tego startowali reprezentanci: KS Hubertus Zalesie Górne, UKS 70 Płock, UKS Badminton Stare Babice, MKS Garwolin, MKS Ząbki. Wyniki turnieju są zaliczane do listy rankingowej Polskiego Związku Badmintona. UKS Dwójka reprezentowało 2 zawodników: Agnieszka Dziejarska i Jakub Ryniec. Nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze zajmując ostatecznie dwukrotnie trzecie miejsce: w deblu dziewcząt -  Agnieszka Dziejarska/Aniela Gęsicka oraz w mikście Agnieszka Dziejarska/Jakub Ryniec.

Burmistrz Dzielnicy Wesoła m. st. Warszawy  Pan Edward Kłos ufundował piękne puchary dla wszystkich , którzy zajęli pierwsze lub drugie miejsce. Ponadto wręczone zostały również medale, dyplomy i nagrody, które ufundowane zostały Turniej był sponsorowany przez: renomowaną firmę  badmintonową Yonex, oraz Piekarnie- Cukiernie „Putka”.