Historia Klubu

25/26.03 i 13.05.2017 -  Warszawska Olimpiada Młodzieży w Badmintonie

  1. Agnieszka Dziejarska/Zofia Junczewska (UKSB Milenium) – srebrny medal w grze podwójnej młodziczek
  2. Franciszek Juźków/Paulina Trau Van Pong (UKSB Milenium)– brązowy medal w grze mieszanej juniorów młodszych
  3. Bernard Kozicki i Jakub Ryniec – brązowy medal w grze podwójnej młodzików
  4. Witold Kluczny i Agnieszka Dziejarska – brązowy medal w grze mieszanej młodzików

16 i 24.04.2016 -  Warszawska Olimpiada Młodzieży w Badmintonie

  1. Martyna Żmijewska – brązowy medal w grze pojedynczej juniorek
  2. Agnieszka Dziejarska – brązowy medal w grze pojedynczej młodziczek
  3. Franciszek Juźków – brązowy medal w grze pojedynczej młodzików
  4. Franciszek Juźków i Agnieszka Dziejarska – brązowy medal w grze mieszanej młodzików
  5. Witold Kluczny/Aleksander Dzwonnik (ŚKBad Harcownik)– brązowy medal w grze podwójnej młodzików

18 i 24.04.2015 -  Warszawska Olimpiada Młodzieży w Badmintonie

  1. Martyna Żmijewska – srebrny medal w grze pojedynczej juniorek
  2. Jan Karolak i Martyna Żmijewska – srebrny medal w grze mieszanej juniorów
  3. Jan Karolak – brązowy medal w grze pojedynczej juniorów
  4. Franciszek Juźków/Łukasz Zwierzchowski (UKSB Milenium Warszawa) – brązowy medal w grze podwójnej młodzików

20-22.06.2014 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych) - Sobótka

Martyna Żmijewska, singiel - 9 miejsce

26.04.2014  Warszawska Olimpiada Młodzieży w Badmintonie

  1. Marcin Ciok i Aleksandra Zwierzchowska (UKSB Milenium W-wa)– brązowy medal w grze mieszanej juniorów
  2. Marcin Ciok srebrny medal w grze pojedynczej juniorów
  3. Martyna Żmijewska i Magdalena Kokoszka  (AZS  WAT W-wa) – złoty medal w grze podwójnej juniorek młodszych
  4. Martyna Żmijewskasrebrny medal w grze pojedynczej juniorek młodszych
  5. Anna Ciok i Aleksandra Rudnickasrebrny medal w grze podwójnej juniorek młodszych
  6. Anna Ciok – brązowy medal w grze pojedynczej Juniorek Młodszych

Luty 2014 Kurs Sędziów Badmintona

W dniach 7-9.02.2014 nasz klub organizuje w Zielonce Kurs Sędziów Badmintona. Do kursu przystępuje 13-tu kandydatów i wszyscy kończą kurs z wynikiem pozytywnym. W tym gronie sędziów znaleźli się też 3 członkowie naszego klubu (Marcin Ciok, Marek Kotuszewski, Marek Skarzyński).

Additional information