Historia Klubu

25-26.05/8.06.2013  Warszawska Olimpiada Młodzieży w Badmintonie

  1. Marcin Ciok/Anna Tataj UKSB Milenium (kat. junior) mikst – 1 miejsce
  2. Martyna Żmijewska (kat. junior młodszy) singiel – 2 miejsce
  3. Jan Karolak/Martyna Żmijewska (kat. junior młodszy) mikst – 2 miejsce
  4. Marcin Ciok (kat. junior) singiel – 3 miejsce
  5. Aleksandra Rudnicka/Olga Miksza KS Wesoła (kat. młodzik) debel – 3 miejsce

25.03.2012 - Warszawska Olimpiada Młodzieży

  1. Marcin Ciok (junior) singiel – 3-4 miejsce
  2. Marcin Ciok/Adrianna Tataj UKSB Milenium Warszawa (junior), mikst – 2 miejsce
  3. Milena Suchecka/Martyna Żmijewska (junior młodszy), debel – 2 miejsce
  4. Aleksandra Rudnicka/Urszula Karwowska UKSB Milenium Warszawa (junior młodszy), debel – 3-4 miejsce

16.04.2011 - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzika, Orneta

Milena Suchecka/Ida Wiśniewska – Żyrardów, debel - 2 miejsce

26-27.03.2011 - Warszawska Olimpiada Młodzieży

  1. Adam Maśnik (kategoria wiekowa - junior), singiel – 3-4 miejsce
  2. Adam Maśnik/Marcin Nowakowski (junior), debel – 2 miejsce
  3. Marcin Ciok/Martyna Żmijewska (junior młodszy), mikst – 2 miejsce
  4. Milena Suchecka (młodzik), singiel – 3-4 miejsce
  5. Milena Suchecka/Aleksandra Rudnicka (młodzik), debel – 2 miejsce 

22-23.05.2010 - Warszawska Olimpiada Młodzieży

  1. Adam Ciok (kategoria wiekowa - junior), singiel – 3-4 miejsce
  2. Adam Maśnik (junior) singiel – 3-4 miejsce
  3. Adam Ciok/Jacek Kołumbajew AZSUW Warszawa (junior), debel – 1 miejsce
  4. Adam Maśnik/ Paula Zaganiacz AZS WAT Warszawa (junior), mikst – 2 miejsce
  5. Marcin Ciok/Jan Karolak (junior młodszy), debel – 3-4 miejsce
  6. Michał Konopczyński (młodzik), singiel – 2 miejsce
  7. Michał Konopczyński/ Konrad Rawski (młodzik), debel - 1 miejsce
  8. Adam Kuta/Maciej Zdunek (młodzik), debel – 3-4 miejsce
  9. Anna Ciok (młodzik), singiel – 3-4 miejsce
  10. Anna Ciok/Aleksandra Tyburczy (młodzik), debel – 3-4 miejsce
  11. Milena Suchecka/Martyna Żmijewska (młodzik), debel – 3-4 miejsce

25.04.2010 - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzika, Warszawa

Anna Ciok/Aleksandra Tyburczy, debel – 3-4 miejsce 

29.05.2009 - Warszawska Olimpiada Młodzieży

  1. Jakub Franke – (junior) singiel – 3-4 miejsce
  2. Adam Ciok/Adam Maśnik – (junior) debel – 3-4 miejsce
  3. Jakub Franke/Piotr Karolak – (junior) debel– 3-4 miejsce
  4. Marcin Ciok – (junior młodszy) singiel – 3-4 miejsce
  5. Anna Ciok/Aleksandra Tyburczy – (młodzik) debel – 3-4 miejsce
  6. Michał Konopczyński/Konrad Rawski – (młodzik) debel – 3-4 miejsce
  7. Adam Kuta – (kategoria dzieci) – singiel – 3-4 miejsc

Additional information